Direktor : Zdravko Zorić, dipl.ing.geod. 

zdravko.zoric@aces.hr

 

 

 

 

Voditelj odjela za razvoj/QM : Zdravko Smoljan, dipl.ing.geod.

zdravko.smoljan@aces.hr

 

 

Voditelj odjela arhitekture : Božen Rumenić, dipl.ing.geod.

bozen.rumenic@aces.hr

 

Maja Maruna, dipl.ing.arh.

maja.maruna@aces.hr

Daleen Alkema Gombović, dipl.ing.arh.

daleen.alkema@aces.hr

Ivana Mandić Bukulin, dipl.ing.arh.

ivana.mandic-bukulin@aces.hr

Ivan Grgin, ing.građ.

ivan.grgin@aces.hr

 

 

Ivana Rudež,dipl.ing.geod.

ivana.rudez@aces.hr

Ana Knez, dipl.ing.geod.

ana.knez@aces.hr

Nino Barić, dipl.ing.geod.

nino.baric@aces.hr

Sanja Borak, ing.geod.

sanja.borak@aces.hr

Nikola Rumora, geod. tehničar

nikola.rumora@aces.hr

Ana Brkljača, geod. tehničar

ana.brkljaca@aces.hr

Nenad Đoković, geod. figurant

nenad.djokovic@aces.hr

Anamarija Maruna, mag.ing.geod. et geoinf.

anamarija.maruna@aces.hr

Tina Smoljan, mag.ing.geod. et geoinf.

tina.smoljan@aces.hr

Filip Zorić, bacc.ing.geod. et geoinf.

filip.zoric@aces.hr

Vedran Franov, građ. tehničar

vedran.franov@aces.hr

 

 

Mihajlo Maldini, ing. pom. prometa, voditelj ICT odjela

mise.maldini@aces.hr

 

 

Ivana Žorž, dipl.oecc.

ivana.zorz@aces.hr

Denis Sorić, ekon. tehničar

denis.soric@aces.hr

Nataša Skroče, kurir

natasa.skroce@aces.hr